MENU

05 kwietnia 2016

Wyniki urodzinowego candy i blog hopa w Art-Piaskownicy


Jakież to były urodziny!!!!!   Art-Piaskownicy  7-dme,  moje 50-te. Można by powiedzieć, że AP to moja wnusia. Wszystkim, którzy weszli na post urodzinowy, dziękuję. Starałam się odpisać każdej z Was i do każdej z Was zajrzeć, zostawiając po sobie ślad. Tak jak Wy, zostawiliście przemiłe ślady po sobie, w postaci komentarzy. 


A teraz do rzeczy gaduło.
Na pewno już byłyście na blogu ART-Piaskownica. Jeśli tak, to już wiecie, do kogo trafią nagrody od sponsorów. Jeśli nie, szybko tam zerknijcie. 
Moja nagroda w postaci  drewniano-koronkowych podstawek poleci do
.....
..... 
Renaty  z bloga RENIK-ART 
 
Reniu - gratuluję, mam tylko nadzieję, że prezent sprawi Ci wiele radości. To zaszczyt, że moja praca będzie w Twoim domu. Skontaktuj się ze mną @.

Jeszcze raz dziękuję za wspólną zabawę i serdecznie zapraszam Was i do mojego kącika i do Art-Piaskownicy, gdzie wciąż świetnie się bawimy w kolejne wyzwania.


13 komentarzy:

 1. Gratuluję i dziękuję za zabawę :)
  p.s. wszystkiego najlepszego z okazji Urodzin :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje Reni !
  To była świetna zabawa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję i dziękuję za zabawę :) Tobie równie przesyłam życzonka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję Reni, dostanie śliczny podarunek od Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za zabawę i gratuluję zwyciężczyni :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję zwyciężczyniom:) Podstawki prześliczne! Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Oczywiście też składam gratulacje. Nadrobiłam czytanie Twojego bloga, bo jakiś czas nie zaglądałam. Jestem ciekawa jak wyszła sukienka. Też bardzo lubię taki klasyczny fason. Mam tyle pomysłów w głowie ale cierpię na chorobę cywilizacyjną - brak czasu.
  Twoje przemyślenia z potrzeby serca są zupełnie uzasadnione. Ja też zauważyłam zmieniające tendencje na blogach a czasami złośliwości. Każdy tworzy dla siebie i raz lepiej raz gorzej ale zawsze towarzyszy temu pasja i to jest najważniejsze. Bardzo długo zastanawiałam się czy pokazywać moje obrazy ( zapewne znawca malarstwa by je skrytykował)ale jest to dla mnie jak terapia i dzięki niej nie muszę chodzić do psychoanalityka.
  pozdrowionka
  Ela

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo się cieszę. Dziękuję. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję i dziękuję za zabawę :)

  OdpowiedzUsuń

DZIEKUJĘ ZA ODWIEDZINY
Zapraszam ponownie